Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego w DPS "Przyjaźń".

21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. W Domu Pomocy Społecznej "Przyjaźń" świętowano go już dziś.
Na zaproszenie dyrektor Izabeli Szeligi z gratulacjami i życzeniami odwiedzili pracowników DPS "Przyjaźń" starosta tarnogórski Józef Burdziak, przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Klaudia Zyśk.
Dla całego personelu DPS "Przyjaźń" zagrały, zaśpiewały i zatańczyły dzieci z Przedszkola nr 20.
A my, korzystając z okazji, wszystkim pracownikom socjalnym pracującym na terenie powiatu tarnogórskiego z okazji ich święta składamy wyrazy uznania za trud, wytrwałość i zaangażowanie w niesieniu pomocy dla drugiego człowieka.
Niech Wasza praca zawsze budzi wdzięczność, szacunek i uznanie ze strony tych, którzy na co dzień odczuwają jej pozytywne skutki.
Życzymy Państwu wszystkiego najlepszego, sukcesów zawodowych, energii do realizacji ciekawych projektów socjalnych, jak najwięcej satysfakcji z codziennych kontaktów z ludźmi, którym Państwo pomagacie, ochoty do poszukiwania dróg rozwoju, odkrywania nowych sposobów na uniknięcie stresu i znajdowania czasu dla siebie, swoich pasji i rodziny.

Dzień Pracownika Socjalnego w DPS "Przyjaźń".