Chroń swoją tożsamość

Logo kampanii.

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do wielu trudnych sytuacji, łącznie z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych: wyłudzenia kredytów, wynajęcia nieruchomości, fikcyjnej działalności działalności gospodarczej itp. Aby dowiedzieć jak można się przed tym ochronić zachęcamy do udziału w kampanii informacyjnej Systemu ZASTRZEŻ DOKUMENTY. Jest on realizowany pod patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych we współpracy z policją i Federacją Konsumentów i służy poprawie bezpieczeństwa obywateli.
Szczegółowe informacje i wskazówki można znaleźć na stronie internetowej www.DokumentyZastrzezone.pl

budzet partycypacyjny