Do 20 kwietnia przyjmujemy zgłoszenia na Dzień Sportu

Dzień Sportu - logo

14 maja 2016 roku w Hali Sportowej w Tarnowskich Górach przy ul. Obwodnica 8 odbędzie się Dzień Sportu w ramach kolejnego Forum Organizacji Pozarządowych, organizowanego przy udziale Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do udziału w nim reprezentacje wszystkich stowarzyszeń, klubów sportowych oraz innych podmiotów popularyzujących aktywność sportową i zdrowy styl życia, którzy chcieliby się podzielić swoją pasją z mieszkańcami naszego regionu. Termin zgłaszania uczestnictwa trwa do dnia 20 kwietnia br. (np. ekspozycja, autoprezentacja) na adres promocja@tarnogorski.pl. Wszelkich informacji udzielają pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, ul. Sienkiewicza 16, pokój 102, tel. 32 381 87 53 (52).
W ramach programu imprezy zaplanowano rozgrywki z udziałem zgłoszonych młodzieżowych drużyn piłkarskich, prezentacje różnych dyscyplin sportowych, poprzez stoiska i wystawy zgłoszonych klubów sportowych oraz innych instytucji związanych z aktywnością fizyczną.
Zapraszamy wybitnych sportowców, którzy odnieśli sukces i mogliby przedstawić młodzieży swoją ścieżkę kariery oraz zachęcić do uprawiania sportu.
W strefie zdrowia zaplanowano bezpłatne porady fachowców, dietetyków oraz innych podmiotów z zakresu profilaktyki zdrowotnej.
Zapraszamy do zaprezentowania Państwa organizacji poprzez udział w Dniu Sportuw godzinach od 10.00 do 14.00. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny dla wszystkich mieszkańców powiatu tarnogórskiego.