Przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego

Od 13 stycznia 2017 roku komórki organizacyjne Starostwa Powiatowego zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul. Sienkiewicza 16 - tj. Biuro Strategii i Rozwoju, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Wydział Kontroli i Nadzoru Właścicielskiego oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - będą działały pod nowym adresem. Zostały one przeniesione do budynku przy ul. Opolskiej 21a w Tarnowskich Górach.

Z kolei Powiatowy Rzecznik Konsumentów został przeniesiony do budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5.

Budynek starostwa przy ul. Sienkiewicza 16 przejdzie wkrótce gruntowną modernizację, po której powstanie tam nowoczesne Centrum Usług Społecznych.

Wybory samorzadowe