Ogólnopolski Konkurs Poetycki

Na prośbę Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Ostrzeszów informujemy, że organizuje ona w tym roku XI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Stanisława Czernika, będącego patronem tej placówki.
Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich piszących, bez żadnych ograniczeń. Tematyka utworów jest dowolna. Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie pocztą lub dostarczenie osobiście zestawu wierszy własnego autorstwa (maszynopis/wydruk komputerowy) zawierającego maksymalnie trzy utwory w 4 egzemplarzach, oraz płyty CD z elektronicznym zapisem wierszy.
Termin nadsyłania wierszy upływa 31 marca 2017 r. Prace należy nadsyłać na adres: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Ostrzeszów, ul. Borek 17, 63-500 Ostrzeszów.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej www.bp.ostrzeszow.pl

na sprzedaz