Konkurs ofert w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2017 w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 199/823/2017 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 15 marca 2017 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2017 w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, która dostępna jest w załączniku.

Ponadto zamieszczamy Rozporządzenie Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 sierpnia 2016 roku w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań – Dz. U. z 2016 r., poz. 1300. Zamieszczamy również nowe wzory ofert i sprawozdań, które są także dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Rozporządzenie.pdf166.17 KB
Uchwała ogłoszenie konkursu.pdf2.75 MB