Od bierności do aktywności

Inkubator Przedsiębiorczości sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Od bierności do aktywności". Zapisy trwają jeszcze tylko do piątku, 28 kwietnia 2017 roku.
Jeżeli jesteś osobą niepracującą, mieszkasz na terenie powiatu tarnogórskiego, powiatu lublinieckiego, Piekar Śląskich lub Bytomia, masz 29 lat lub więcej i nie masz wykształcenia wyższego, to nie przegap tej szansy, ponieważ otwiera się przed Tobą szansa na zdobycie nowych kwalifikacji, które ułatwią Ci zdobycie wymarzonej pracy. W ramach projektu " Od bierności do aktywności" Inkubator Przedsiębiorczości w Tarnowskich Górach uruchamia atrakcyjne bezpłatne kursy zawodowe w wielu specjalnościach.
Szczegółowe informacje o kursach publikujemy w załączniku.

Projekt "Od bierności do aktywności" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Poddziałanie 7.1.3 ,,Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia’’ RPO WSL 2014-2020

Od bierności do aktywności.doc834.5 KB

na sprzedaz