Hołd dla ofiar tragedii smoleńskiej

7. rocznica tragedii smoleńskiej

W siódmą rocznicę tragedii smoleńskiej, 10 kwietnia o godz. 8.41 przedstawiciele tarnogórskiego samorządu powiatowego oddali hołd ofiarom pamiętnej katastrofy prezydenckiego TU-154.
Starosta Krystyna Kosmala, wicestarosta Stanisław Torbus oraz członkowie Zarządu Powiatu Adam Baron, Krzysztof Łoziński i Stanisław Wieczorek, a także przewodniczący Rady Powiatu Adam Chmiel i radny Jarosław Ślepaczuk złożyli kwiaty i zapalili znicze pod obeliskiem w parku miejskim w Tarnowskich Górach, upamiętniającym 96 śmiertelnych ofiar katastrofy smoleńskiej. Honor ofiarom oddali także poseł Tomasz Głogowski i radna wojewódzka Lucyna Ekkert.

7. rocznica tragedii smoleńskiej