Rozstrzygnięto II Powiatowy Turniej Farmaceutyczny

Konkurs Farmaceutyczny 2017

106 uczestników z Katowic, Chorzowa, Bytomia, Zabrza, Gliwic, Kalet, Lublińca i oczywiście z Tarnowskich Gór wzięło udział w II Powiatowym Turnieju Farmaceutycznym pod patronatem honorowym starosty Krystyny Kosmali.
Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbyła się 25 kwietnia w auli Zespołu Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach.
Nie było przegranych, ponieważ każdy z uczestników otrzymał dyplom, okolicznościową teczkę i magnesik z logo Turnieju, a zwycięzcy dodatkowo cenne nagrody rzeczowe i pięknie ilustrowane książki.
- Młodzież prezentowała bardzo wysoki poziom i zawiesiła wysoko poprzeczkę przed kolejnymi edycjami - mówi koordynator konkursu Bogusława Mikołajczyk. - Organizatorzy są pod ogromnym wrażeniem wiedzy, pomysłowości i umiejętności uczestników wszystkich kategorii konkursu oraz pełni podziwu dla ogromu pracy, jaki młodzież włożyła w przygotowanie się do Turnieju.

Konkurs Farmaceutyczny 2017

na sprzedaz