Strażackie święto w Świętoszowicach

Ochotnicza Straż Pożarna w Świętoszowicach działa już 130 lat! W sobotę w obchodach tego imponującego jubileuszu uczestniczyli Kazimierz Gwóźdź - wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego i Krzysztof Łoziński – członek Zarządu Powiatu Tarnogórskiego. Przekazali oni strażakom-ochotnikom w podarunku obraz i list gratulacyjny od starosty Krystyny Kosmali.
Podczas uroczystości przedstawiciele samorządu powiatowego mieli możliwość wpisania się do księgi pamiątkowej prowadzonej przez strażaków-ochotników.
Serdecznie gratulujemy druhom ze Świętoszowic tak wspaniałego jubileuszu i życzymy co najmniej kolejnych stu lat działalności pod opieką świętego Floriana.

Strażackie święto w Świętoszowicach