Wyróżnienie dla "Serdecznych"

Stowarzyszenie "Serdeczni" z Tarnowskich Gór otrzymało Złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Jej wręczenie odbyło się 12 maja w Miasteczku Śląskim, podczas zorganizowanej przez "Serdecznych" połączonej uroczystości z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.
Nagrodę z rąk radnej wojewódzkiej Lucyny Ekkert odebrała Gabriela Kowalska, prezes Stowarzyszenia "Serdeczni" a równocześnie przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim.
Życzenia i słodki poczęstunek przekazali mamom i dzieciom ze Stowarzyszenia "Serdeczni" przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel i członek Zarządu Powiatu Adam Baron.

Wyróżnienie dla "Serdecznych"
budzet partycypacyjny