Zapraszamy do Radzionkowa na CIDERFEST

Mieszkańców Radzionkowa i całego powiatu zapraszamy w niedzielę 21 maja na XXIV Festyn Rodzinny CIDERFEST 2017. Miejscem tej kulturalno-familijnej imprezy będzie ogród farski przy parafii św. Wojciecha w Radzionkowie.
Festyn jest imprezą bezalkoholową, służącą umacnianiu więzi społecznych, a przede wszystkim promującą tradycyjne wartości rodzinne. Na uczestników czekają występy artystyczne, loteria z nagrodami i turnieje sportowe. Dochód z festynu przeznaczony jest na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z uboższych rodzin.
Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach włącza się w organizację XXIV Festynu CIDERFEST w Radzionkowie, fundując nagrody w postaci sprzętu sportowego dla zwycięzców konkursów odbywających się w ramach imprezy.

budzet partycypacyjny