Polska biega w Krupskim Młynie

W niedzielę 21 maja w Krupskim Młynie odbędzie się VI edycja akcji Polska Biega. Impreza adresowana jest do biegaczy, ale też miłośników rolek i nordic walking w każdym wieku. Patronat honorowy nad imprezą objęła Krystyny Kosmala - starosta tarnogórski.
Zapisy rozpoczną się o godz. 10.00 przy hali sportowej. O godz. 12.00 na odległość 450 m będą się ścigać mali rolkarze, o godz. 12.30 – dorośli na dystansie 1,9 km. O godz. 12.45 odbędzie się bieg dzieci (1,2 km), a o godz. 13.00 – marsz z kijami na dystansie 1,9 km. Bieg główny na 5 km zaplanowano na godz. 13.15, a wręczenie i losowanie nagród na godz. 14.15. W czasie trwania imprezy na terenie Krupskiego Młyna mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.
Szczegóły - na plakacie, który publikujemy w załączniku.

plakat- POLSKA BIEGA 2017.pdf243.71 KB