Zaproszenie do udziału w projekcie na miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością

Obraz główny

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim zaprasza do udziału w projekcie, którego celem jest wyznaczenie miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnością. Miejsca uznane za przyjazne osobom z niepełnosprawnością zostaną oznaczone specjalnym logo, a instytucje wyróżnione dyplomem uznania za starania związane z udogodnieniem funkcjonowania osobom z niepełnosprawnością w życiu społecznym.

W celu umożliwienia zapoznania się z warunkami udziału w projekcie, dołączam wykaz kryteriów (stanowiący jednocześnie formularz zgłoszeniowy), dotyczących udziału w projekcie.

W przypadku wyrażenia chęci wzięcia udziału w projekcie, uprzejmie proszę o wypełnienie i przesłanie w/w kwestionariusza na adres e-mail: pfron@tarnogorski.pl w terminie od 14.06.2017 r. do 31.08.2017 r.
Jednocześnie pragnę poinformować że w dniach 1- 14.09.2017 r. zespół złożony z osób z niepełnosprawnością odwiedzi Państwa budynek/lokal, w celu dokonania oceny informacji zawartych w przesłanym kwestionariuszu.

W przypadku wątpliwości zapraszam do kontaktu z Panią Gabrielą Kowalską (508 136 590) lub Iloną Koptyńską (606 838 495).

ZałącznikWielkość
Kryteria dotyczące udziału w projekcie dotyczącym wyznaczania.doc70 KB
Wybory samorzadowe
budzet partycypacyjny
pasusz
kolejka


BIP
 

Gminy powiatu

tarnowskie gory ożarowice kalety miasteczko śląskie swierklaniec radzionkow tworóg zbrosławice krupski młyn

Powiaty partnerskie

powiat tucholski powiat erlangen