Remont chodnika przy ulicy Dworcowej w Miasteczku Śląskim

Tytuł projektu nr 11: Remont chodnika przy ulicy Dworcowej w Miasteczku Śląskim

Lokalizacja projektu: gmina Miasteczko Śląskie

Koszt szacunkowy projektu: 19 000zł

Opis projektu: Remont cząstkowy chodnika przy ul. Dworcowej w Miasteczku Śląskim polegający na kompleksowej wymianie uszkodzonych fragmentów. Chodnik na ulicy Dworcowej od wielu lat jest w fatalnym stanie technicznym i stwarza realne niebezpieczeństwo dla jego użytkowników. W szczególnie zniszczonych fragmentach chodnika ludzie schodzą na ulicę, po której poruszają się m.in. tiry, co stwarza dodatkowe zagrożenie. Remont zniszczonych fragmentów chodnika przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa mieszkańców. Projekt będzie służył wszystkim mieszkańców, ponieważ ulica Dworcowa jest głównym ciągiem komunikacyjnym prowadzącym m.in. do szkół, żłobka, domu kultury.

budzet partycypacyjny