Tytuł projektu nr 15: Remont nawierzchni drogi wewnętrznej i chodników na terenie Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach

Lokalizacja projektu: miasto Tarnowskie Góry

Koszt szacunkowy projektu: 220 514 zł

Opis projektu: Remont polegać ma na wymianie bardzo uszkodzonej nawierzchni z asfaltobetonu i płyt betonowych. Nowa, wykonana z kostki brukowej, poprawi bezpieczeństwo korzystających poprzez likwidacje nierówności. Wymiana nawierzchni wpłynie na estetykę obiektu oraz architekturę krajobrazu. Dodatkowo droga i chodnik dostosowane zostaną do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych, tym samym remont ułatwi poruszanie się Mieszkańcom Domu, jak i wszystkim odwiedzającym.

budzet partycypacyjny