Warsztaty typograficzne Powiatowej Reprezentacji Młodzieży

W poniedziałek, 20 listopada młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu tarnogórskiego miała okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach typograficznych zorganizowanych w ramach prac Powiatowej Reprezentacji Młodzieży. Organizatorem warsztatów był Zespół Szkół Artystyczno –Projektowych. Zebrana młodzież i opiekunowie wysłuchali wykładu Katarzyny Kroczek – Wasińskiej z podstaw typografii, a uczeń klasy II Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych zaprezentował zasady tworzenia druku 3D. Kolejno zaproszona młodzież udała się na część warsztatową poprowadzoną przez nauczycieli ZSAP, w trakcie której miała okazję tworzyć kompozycję literniczą. Efekty spotkania widoczne w galerii zdjęć.

(Treść i zdjęcia: PRM)

Warsztaty typograficzne Powiatowej Reprezentacji Młodzieży