Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów do PRDPP

Ze względu na duże zainteresowanie związane z utworzeniem Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz problemami wynikającymi z dostarczeniem korespondencji termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów do PRDPP zostaje wydłużony do dnia 1.12.2017r.

Dodatkowo informujemy, że wybór członków PRDPP reprezentujących organizacje nastąpi na zebraniu delegatów, które odbędzie się 11.12.2017 roku o godzinie 15:30 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, przy ul. Karłuszowiec 5, III piętro.

W związku z powyższym zainteresowane organizacje chętne do zgłoszenia kandydata do PRDPP proszę o przesłanie karty zgłoszenia kandydata wraz z podpisanym upoważnieniem na adres Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, ul. Karłuszowiec 5, 42-600 Tarnowskie Góry lub dostarczenie do Wydziału Strategii i Rozwoju przy ul. Opolskiej 21a, pok. nr 1a.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Wydziału Strategii i Rozwoju pod nr tel. 32 381 87 65.

na sprzedaz