Nowy chodnik w Krupskim Młynie

Zakończyła się budowa chodnika w ciągu ulicy Głównej w Krupskim Młynie. Łączna długość nowego chodnika to 180 m, natomiast całkowita jego powierzchnia wynosi 360 m kw. Roboty obejmowały budowę nawierzchni chodnika z kostki betonowej, wymianę krawężników i obrzeży oraz wykonanie remontu nawierzchni asfaltowej przy chodniku. Koszt zadania to 78 996,69 zł brutto. Odbioru technicznego inwestycji, 4 grudnia dokonali: p.o. dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych Michał Dzionsko oraz naczelnik Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego – Joanna Krawczyńska, w asyście przedstawiciele firmy ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. – wykonawcy zadania oraz Jana Murowskiego – wójta Krupskiego Młyna.

Nowy chodnik w Krupskim Młynie
budzet partycypacyjny