Spotkanie Noworoczne w ZST-E w Radzionkowie

Wczoraj, 10 stycznia w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne. Było ono okazją do zaprezentowania zaproszonym gościom oraz radzie pedagogicznej prezentacji podsumowującej praktyki miesięczne uczniów ZST-E w Irlandii Północnej, które odbyły się w ramach projektu Erasmus+. Uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia praktyk, które wręczyli: Mariusz Sroka dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Radzionkowie i Adam Baron członek Zarządu Powiatu. Nie zabrakło również życzeń wypowiedzianych przez zaproszonych gości oraz programu artystycznego. Kazimierz Gwóźdź wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego odczytał zgromadzonym list starosty Krystyny Kosmali. Starosta napisała: Nie mogąc wraz z Państwem uczestniczyć w tym wspaniałym spotkaniu, pragnę za pośrednictwem Pana Dyrektora wszystkim Nauczycielom życzyć dużo radości, uczucia spełnienia i wytrwałości w niełatwej misji kształcenia i inspirowania młodych pokoleń. Uczniom życzę radości z pogłębiania wiedzy i rozwijania własnych zainteresowań, aby czas spędzony w murach Waszej szkoły był okazją do realizowania własnych ambicji i zdobywania cennych doświadczeń, które zaprocentują w przyszłości. Noworoczne życzenia złożyli uczniom i nauczycielom także Gustaw Jochlik wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego oraz radny Powiatu Tarnogórskiego Józef Korpak.

Spotkanie Noworoczne w ZST-E w Radzionkowie
Wybory samorzadowe