Konkurs ofert w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego

Zarządu Powiatu Tarnogórskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2018 roku w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych i stowarzyszeń działających na terenie powiatu tarnogórskiego. Na realizację zadań wybranych w ramach konkursu przeznaczono środki finansowe w wysokości 35 000 zł.

Termin składania ofert upływa 2 marca 2018 r.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu ofert udzielają pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach tel. 32 381 37 44.

na sprzedaz

zima