Nagroda "Orła i Róży"

Jak co roku, Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach przygotowuje się do uroczystości wręczenia Nagrody „Orła i Róży”. Jest to najważniejsze wyróżnienie przyznawane przez Radę Powiatu Tarnogórskiego na wniosek Kapituły Nagrody. Otrzymują je osoby wyróżniające się w działalności kulturalnej, sportowej, społecznej oraz charytatywnej.

Zgodnie z Regulaminem przyznawania Nagrody „Orła i Róży” termin nadsyłania wniosków wraz z uzasadnieniem upływa 31 marca 2018 roku. Regulamin przyznawania Nagrody „Orła i Róży” jest opublikowany na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach www.tarnogorski.pl, w zakładce Nagroda „Orła i Róży”.

budzet partycypacyjny
na sprzedaz