Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Tarnowskich Górach przy ul. Mickiewicza 29, obejmującej działkę nr 5661/88 o pow. 0,3925 ha, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach księga wieczysta nr GL1T/00053397/4, zabudowanej budynkiem dawnego koszarowca.

Dokument utworzono - Wydział Gospodarki Nieruchomościami.

Ogłoszenie o przetargu zostało opublikowane w formacie pdf i stanowi załącznik do niniejszej treści.

ogloszenie o III przetargu - koszarowiec.pdf1.18 MB
Wybory samorzadowe