Bądź przyjazny - II edycja!

Wznawiamy akcję Bądź przyjazny! Zapraszamy do rozbudowy mapy miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnościami w powiecie tarnogórskim!

• Jeśli jesteś właścicielem lub kierujesz firmą, sklepem, restauracją, kawiarnią, bankiem, szkołą, przedszkolem, żłobkiem, ośrodkiem kultury, obiektem sportowym, urzędem – dołącz do grona ludzi dobrej woli, dbających o to, aby niepełnosprawni czuli się dobrze w przestrzeni publicznej.
  • Jeśli wprowadziłeś udogodnienia dla takich osób, zgłoś się do nas, aby zaistnieć na tworzonej przez nas mapie.
  • Miejsca uznane za przyjazne osobom z niepełnosprawnościami zostaną oznaczone specjalnym logo, nagrodzone dyplomem i umieszczone na mapie powiatu tarnogórskiego.
  • Kwestionariusz zgłoszeniowy znajdziesz w załączniku.
  • Wypełniony kwestionariusz wyślij na adres pfron@tarnogorski.pl w terminie do 31 sierpnia 2018 r. W dniach 1-14 września 2018 r. zespół złożony z osób z niepełnosprawnością odwiedzi zgłoszone miejsca, aby zweryfikować informacje zawarte w kwestionariuszu.
  • Spełnienie wszystkich kryteriów zawartych w kwestionariuszu NIE JEST WARUNKIEM przystąpienia do projektu.

W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Gabrielą Kowalską - tel. 508 136 590.

Patronat medialny nad projektem, którego inicjatorem jest Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim, objęły: Tygodnik Gwarek, TG Stacja.

LINK DO MAPY

Kwestionariusz 69 KB
Bądź przyjazny - II edycja!

na sprzedaz