Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

Czujesz się stale przygnębiony? Nie dajesz sobie rady z codziennością? Nie jesteś sam! Nie zwlekaj! Zgłoś się po pomoc! Skontaktuj się z Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie psychicznym, w którym dyżurują psychologowie gotowi do wysłuchania, zrozumienia i akceptacji. Pomogą także we wskazaniu odpowiednich placówek specjalistycznych, w którym można otrzymać bezpośrednią pomoc.

W Centrum istnieje możliwość konsultacji telefonicznej pod numerem 800 70 2222 lub mailowej z psychiatrą, pracownikiem socjalnym i prawnikiem.

Linia telefoniczna jest bezpłatna. Na stronie internetowej: www.liniawsparcia.pl zostały udostępnione informacje o działających placówkach na terenie kraju oraz o dyżurach specjalistów.

Wybory samorzadowe
budzet partycypacyjny