Remonty powiatowych dróg

Zakończyły się remonty nawierzchni ul. Głównej w Miedarach (odcinek pomiędzy Miedarami a Wilkowicami), ul. Kaletańskiej w Mikołesce, a także remont ul. Kolonia Ameryka w Wojsce. Kolejne 3 kilometry dróg powiatowych uzyskało nowy asfalt oraz utwardzone pobocze. Oddany do użytku odcinek drogi Miedary - Wilkowice ma 1860 metrów. Koszt inwestycji wyniósł 670 tys. zł, z czego 200 tys. zostało dofinansowane przez gminę Zbrosławice. W Mikołesce remont 1100 metrów ul. Kaletańskiej kosztował 198 tys zł. To zadanie zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym nadleśnictwa (115 tys. zł). Z kolei remont w Wojsce to koszt 54 tys. zł. (100 metrów).

Niebawem rozpoczną się prace przy ulicy ul. św Marka, ul. Dworcowej i ul. Imielów w Miasteczku Śląskim.

Miedary - Wilkowice
Remonty powiatowych dróg