Konsultacje w sprawie projektu uchwały w sprawie trybu powołania członków, organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tarnowskich Górach

W związku z uchwałą nr LVI/513/2010 Rady Powiatu w Tarnowskich Górach z dnia 31 sierpnia 2010 roku w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania (…) z późniejszymi zmianami, podaję do konsultacji, celem wyrażenia pisemnej opinii projekt: Uchwały Rady Powiatu Tarnogórskiego w sprawie: trybu powołania członków, organizacji i trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tarnowskich Górach.
Opinie można wnosić w terminie: od dnia 23 do 26 października 2018 roku.
Pisemne opinie, zgodnie z załączonym formularzem, należy składać w Wydziale Strategii i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, pok. 25, ul. Sienkiewicza 16 lub przesłać na adres: promocja@tarnogorski.pl.

Ogłoszenie.pdf238.85 KB
Formularz.pdf148.63 KB