Drogowe remonty

Zakończyły się remonty nawierzchni ulic: św. Marka, Dworcowej i Imielów w Miasteczku Śląskim. W sumie to prawie 2 km wyremontowanej jezdni na powiatowych drogach. Najdłuższy, oddany do użytku odcinek na ulicy Imielów od długości 1100 metrów kosztował 372 900 zł, z czego 100 tys. zostało dofinansowane przez gminę Miasteczko Śląskie, a 175 tys. zł dołożyło Nadleśnictwo Świerklaniec. Z kolei 281 670 zł kosztował remont nawierzchni ulicy św. Marka (495 metrów). Nową jezdnie zyskał także odcinek na ulicy Dworcowej. Remont kosztował 284 500 zł. Oba zadania zostały zrealizowane przy wsparciu finansowym gminy Miasteczko Śląskie (300 tys. zł).

ul. Dworcowa
ul. św. Marka