Wigilijne spotkanie samorządowców

20 grudnia członkowie Zarządu Powiatu oraz radni Rady Powiatu spotkali się w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim z wójtami, burmistrzami, przewodniczącymi rad gmin, dyrektorami jednostek organizacyjnych powiatu oraz przedstawicielami instytucji kultury, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i służb mundurowych. Gości powitali: przewodniczący Rady Powiatu – Przemysław Cichosz i Starosta Tarnogórski – Krystyna Kosmala, którzy skierowali do zebranych życzenia świąteczne i noworoczne. Życzę aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i rodzinnej atmosfery, a w nadchodzącym Nowym Roku spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności oraz realizacji wszystkich osobistych zamierzeń. Niech radość i spokój tegorocznych Świąt towarzyszą Państwu przez cały Nowy 2019 Rok - życzył zgromadzonym przewodniczący Cichosz. Spotkanie uświetniły występy uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach.

Wigilijne spotkanie samorządowców