Konferencja: Przemoc w rodzinie – różne aspekty podejmowanych działań

14 grudnia br. odbyła się Konferencja pn. Przemoc w rodzinie – różne aspekty podejmowanych działań, którą zorganizowało Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach. Celem konferencji była edukacja publiczna na temat przeciwdziałania przemocy w rodzinie, a także refleksja nad funkcjonowaniem systemu przeciwdziałania przemocy. W konferencji wzięło udział ponad 80 osób, realizujących działania w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Wśród obecnych znaleźli się przedstawiciele organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, jednostek organizacyjnych pomocy społecznej, systemu oświaty, organizacji pozarządowych oraz członkowie gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych.

Konferencja: Przemoc w rodzinie – różne aspekty podejmowanych działań