Budowa oświetlenia parkowego w CKŚ

Nowy rok zaczyna się dla Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim bardzo dobrze. Mimo śnieżnej aury trwają intensywne prace w ramach realizacji projektu Budowa sieci oświetlenia alejek parkowych w Nakle Śląskim w rejonie ulicy Parkowej (projekt realizowany w ramach II edycji budżetu partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego). Jego wykonawcą jest Zakład Instalacji Elektrycznych „CAGRO” Sp. z o.o. z Radzionkowa. Ostateczny termin zakończenia prac został wyznaczony na 29 marca. Wiosnę powitamy zatem przy pięknym (jak nas zapewniają panowie z CAGRO) świetle nowych lamp. I przed hrabią Andreasem Henckel von Donnersmarck będzie się czym pochwalić, gdy zawita w czerwcu do Nakła!

(CKŚ)

Budowa oświetlenia parkowego w CKŚ