Zabawa karnawałowa Domów Pomocy Społecznej

Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Tarnowskich Górach zorganizował 24 stycznia zabawę karnawałową pn. W krainie lodu i śniegu. Wraz z podopiecznymi DPS-u, ich opiekunami i gośćmi z innych Domów Pomocy Społecznej, na sali Domu Kultury Jubilat bawili się dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Klaudia Zyśk i członek Zarządu Powiatu Stanisław Torbus. Zaproszone były: Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w Nakle Śląskim, Stowarzyszenie Pomocy Chorym Psychicznie w Tarnowskich Górach, Dom Pomocy Społecznej prowadzony przez Ojców Kamilianów w Zbrosławicach, Dom Pomocy Społecznej "Przyjaźń", oraz DPS-y z Pszczyny, Michałkowic i Siemianowic.

Zabawa karnawałowa Domów Pomocy Społecznej