Studenci Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w TVP3 Katowic

22 lutego (piątek) o godz. 19.10 słuchacze z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku będą gośćmi programu TVP3 Katowice. Wystąpią w drugim odcinku cyklicznego programu, który telewizja regionalna kieruje do osób dojrzałych tj. od lat 50+ do 100. Tarnogórzanom został przydzielony temat "rzeka" - bezpieczeństwo seniorów. Zobaczymy ich w scenkach rodzajowych oraz w rozmowach z ekspertami z różnych dziedzin związanych z tematyką przewodnią programu. W programie jest też miejsce na przybliżenie widzom działalności stowarzyszenia, a także występ zespołu wokalnego oraz grupy fitness.

Wartym podkreślenia jest fakt, że scenariusz scenek napisała Henryka Borkowska- Szmatloch - słuchaczka UTW, a przydzielone role również odegrali słuchacze UTW.