Warsztaty w ramach grantów dla organizacji seniorskich

Dla organizacji seniorskich działających na terenie powiatu tarnogórskiego odbyły się w dniu wczorajszym tj. 27 maja warsztaty, na których uczestnicy zapoznali się z możliwością aplikowania o środki z województwa w ramach tzw. małych grantów.
„Granty” zarząd województwa przeznacza dla organizacji seniorskich działających na rzecz seniorów na terenie województwa śląskiego. Aplikować o środki mogą niniejsze organizacje od dnia 17 czerwca br.
Warsztaty zostały zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego (ROPS) oraz poprowadzone przez pracowników tego ośrodka Joannę Jeleniewską – głównego specjalistę oraz Grzegorza Baranowskiego Dyrektora ROPS.
Uczestników spotkania przywitał członek zarządu powiatu tarnogórskiego Stanisław Torbus. Gościem warsztatów była Izabela Domagała - członek zarządu województwa śląskiego.

Warsztaty w ramach grantów dla organizacji seniorskich