„Polska pomoc rozwojowa 2015”

Data publikacji: 16 października 2014

Minister Spraw Zagranicznych ogłosił konkurs: „Polska pomoc rozwojowa 2015”, którego celem jest realizacja działań rozwojowych, odpowiadających założeniom „Planu współpracy rozwojowej w roku 2015″, odnoszących się do krajów/regionów i priorytetów oraz celów działań objętych ww. dokumentem, zgłoszonych przez organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego, publiczne i niepubliczne szkoły wyższe, instytuty badawcze oraz PAN i jej jednostki organizacyjne.

Zasady przyznawania dofinansowania projektów:

Zasady przyznawania dofinansowania projektów: