Dzień Samorządu Terytorialnego

Data publikacji: 28 maja 2012

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy wszystkim pracownikom samorządowym z terenu Powiatu Tarnogórskiego najserdeczniejsze życzenia.
Rozwój naszego Powiatu nie byłby możliwy, gdyby nie praca i poświęcenie pracowników samorządowych, których zapał, dobre pomysły oraz podejmowane decyzje ukształtowały pozytywny wizerunek naszego Powiatu.

najszczersze życzenia i podziękowania za Państwa zaangażowanie i wspólną pracę na rzecz rozwoju Powiatu Tarnogórskiego.

Niech kolejne lata samorządowej pracy będą wypełnione sukcesami, a społeczna akceptacja będzie źródłem satysfakcji i motywacji do dalszych działań.

w imieniu Zarządu Powiatu Starosta Lucyna Ekkert
w imieniu radnych przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Fiała