Zakończenie postępowania, ul Krakowska i Tylna w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 29 maja 2012

Starosta Tarnogórski zawiadamia, że w dniu 25 maja 2012 roku zakończone zostało postępowanie administracyjne w sprawie wydania pozwolenia konserwatorskiego na przebudowę sieci gazowej wraz z przebudową przyłączy gazowych przy ul. Krakowskiej i Tylnej w Tarnowskich Górach, prowadzone na wniosek pana Adama Ptaka reprezentującego Pracownię Projektową PROJGAZ, występujacego z pełnomocnictwa Górnośląskiej Spółki Gazownictwa Sp.z. o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Zabrzu przy ul. Mikulczyckiej 5 w Zabrzu.