Spotkanie z Ministrem Gowinem

Data publikacji: 31 maja 2012

W środę 30 maja na Zamku w Starych Tarnowicach odbyło się spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości Jarosławem Gowinem, będące inauguracją cyklu „Tarnogórski Salon Polityczny”. Inicjatywa, której pomysłodawcą jest Poseł Tomasz Głogowski, ma na celu stworzenie przestrzeni spotkań społeczności powiatu z gośćmi ze świata polityki, kultury i sztuki. Pierwsze spotkanie odbyło się pod hasłem: „Wartości w polityce”. W spotkaniu uczestniczyli m.in. starosta tarnogórski Lucyna Ekkert, wicestarosta Andrzej Pilot, członek zarządu powiatu Marian Szukalski, radni miejscy i powiatowi oraz samorządowcy.