Nowy komendant Policji

Data publikacji: 12 czerwca 2012

Nadkomisarz Andrzej Wystalski został nowym Komendantem Powiatowym Policji w Tarnowskich Górach. Zastąpił na tym stanowisku inspektora Mirosława Tukaja, który został Powiatowym Komendantem Policji w Lublińcu. Akt nominacyjny nowemu komendantowi wręczył mł. insp. Zbigniew Klimus, pierwszy zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Ceremonia wprowadzenia nowego szefa tarnogórskiej policji odbyła się 12 czerwca w Komendzie Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Życzenia nowemu komendantowi złożyli przedstawiciele samorządu: starosta Lucyna Ekkert i burmistrz Arkadiusz Czech.