Akcja lato

Data publikacji: 15 czerwca 2012

W ramach Akcji Lato Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach organizuje trzy jednotygodniowe turnusy półkolonijne. Odbywać będą się one w terminach: 02-06 lipca, 09-13 lipca i 16-20 lipca. W każdym turnusie może uczestniczyć 50 dzieci. W ramach półkolonii placówka organizować będzie imprezy wyjazdowe (m.in. do kina, wiejskiej chaty w Gliwicach, Brynka oraz na uroczysko). W planie są również warsztaty artystyczne, międzykulturowe, kurs pierwszej pomocy, spotkanie z magikiem, warsztaty i spektakle teatralne, spotkania ze strażakami oraz gry i zabawy sportowe. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci szkolne. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty kwalifikacyjnej dziecka, dostępnej na stronie internetowej PMDK i złożenie jej w placówce przy Sienkiewicza 8 lub przy Gliwickiej 36. Wolne miejsca zostały jeszcze na dwa późniejsze turnusy: 09-13 lipca i 16-20 lipca.