Najładniejszy balkon w Miasteczku Śląskim

Data publikacji: 15 czerwca 2012

Burmistrz Miasta Miasteczko Śląskie ogłasza konkurs na najładniej urządzony balkon, ogród przydomowy i działkę. Ogród, działkę, balkon mogą zgłaszać do konkursu właściciele lub użytkownicy obiektów. Zgłaszający powinien wyrazić zgodę na wizytę komisji konkursowej, wykonanie fotografii oraz na publikację wyników konkursu. Pierwszy etap to przyjmowanie zgłoszeń do 20 czerwca, karty zgłoszeniowe można pobrać w Urzędzie Miejskim w pokoju 28. Następnie w dniach 21-15 czerwca nastąpi wizytacja i ocena zgłoszonych obiektów. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w czasie trwania tegorocznych „Dni Miasteczka Śląskiego”. Dla najlepszych w każdej kategorii przewidziano 3 nagrody, kolejno 800 zł, 500 zł i 200 zł.

Więcej informacji na stronie Urzędu.