Cudze chwalicie, swego nie znacie …

Data publikacji: 19 czerwca 2012

18 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Potępie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Cudze chwalicie, swego nie znacie – zabytki historyczne i przyrodnicze mojej małej Ojczyzny”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci, które zgłosiły łącznie 146 prac plastycznych. Nagrody najlepszym wręczył Marian Szukalski – członek zarządu powiatu. Konkurs zorganizowano pod honorowym patronatem starosty tarnogórskiego.