Letnie spotkanie w DPS Miedary

Data publikacji: 25 czerwca 2012

By podziękować wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wspierają Dom Pomocy Społecznej w Miedarach, dyrektor placówki Adam Grabowski wraz ze stowarzyszeniem „Unikatowi” zorganizowali 23 czerwca specjalną imprezę. Spotkanie nosiło nazwę „Letnie spotkanie przyjaciół naszego domu”. – Była to impreza typowo promocyjna. Po okresie problemów z uzyskaniem standardów, z jakimi borykała się placówka, wiele osób do tej pory pyta nas, czy DPS jeszcze działa. Chcieliśmy więc pokazać, że nasz dom funkcjonuje i ma się całkiem dobrze. Celem spotkania było także podziękowanie tym, którzy wspierali nas w najcięższych chwilach – mówi dyrektor Adam Grabowski. W ramach „Letnich spotkań” wystąpili Miedarzanie i uczniowie szkoły w Rybnej. Były też występy magika i Koła Gospodyń Wiejskich. Nie zabrało oczywiście występów podopiecznych DPS i prezentacji wykonanych przez nich prac artystycznych. Imprezę zakończyły poczęstunek i zabawa taneczna. Gośćmi DPS byli m.in. starosta Lucyna Ekkert, przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Starostwa Powiatowego, gminy i sołectwa.