Wizyta Minister Edukacji

Data publikacji: 26 czerwca 2012

W poniedziałek 25 czerwca na zaproszenie posła Tomasza Głogowskiego powiat tarnogórski odwiedziła Minister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas. Wizyta rozpoczęła się w Szkole Podstawowej nr 3 w Tarnowskich Górach, gdzie odbyła się prezentacja dokonań sześciolatków w tej szkole oraz spotkanie z maluchami i ich rodzicami. Kolejnymi punktami wizyty były: Przedszkole nr 17 w Tarnowskich Górach oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Potępie. We wszystkich odwiedzonych placówkach Pani Minister miała okazję zapoznać się z warunkami nauczania dzieci, a także porozmawiać z radą rodziców i gronem pedagogicznym. Pani Minister w trakcie wizyty towarzyszyła m.in. starosta Lucyna Ekkert oraz Marian Szukalski – członek Zarządu Powiatu.