Remont chodnika w Kaletach

Data publikacji: 12 lipca 2012

Trwa remont nawierzchni chodnika przy ulicy 1 Maja w Kaletach. Wykonawcą inwestycji jest Zarząd Dróg Powiatowych w Tarnowskich Górach. Zadanie współfinansują Powiat Tarnogórski i Miasto Kalety. Łączny koszt inwestycji to blisko 67,5 tysiąca złotych. W ramach przedsięwzięcia wyremontowanych zostanie 190 metrów chodnika. Uregulowane zostaną także zasady postoju samochodów, tak by parkowały równolegle do chodnika oraz posadzone drzewa ozdobne. Powstanie również nowe przejście dla pieszych. Efektem inwestycji będzie poprawa bezpieczeństwa przechodniów oraz estetyki centrum miasta.