Słuchobus w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 12 lipca 2012

Wyposażony w specjalny sprzęt do badania słuchu Słuchobus odwiedzi w piątek 13 lipca Tarnowskie Góry. W Słuchobusie każdy będzie mógł zrobić darmowy, profesjonalny test słuchu. Badania prowadzone są w ramach Narodowego Testu Słuchu 2012. W ramach kampanii Słuchobus odwiedzi co najmniej 70 polskich miast, miasteczek i wsi, przejedzie kilkanaście tysięcy kilometrów, przeprowadzi test co najmniej 15 tysięcy ludzi. Bezpłatne testy słuchu w Słuchobusie przeprowadzane będą w Tarnowskich Górach 13 lipca, w godz. 8 – 16 rynek, przed wejściem do Urzędu Miasta.