„Gdzie biją źródła rzek” – wycieczka

Data publikacji: 23 lipca 2012

Urząd Miejski w Kaletach zaprasza na wycieczkę w przepiękne okolice partnerskiego miasta! W czwartek 26 lipca miasto Kalety, wspólnie z partnerskim Vitkovem w Republice Czeskiej, organizuje atrakcyjny wyjazd, którego celem będzie zdobywanie górskich wzniesień, z których wypływają trzy rzeki: Odra, Morawa i Morawica. Podczas pieszych wycieczek górskimi szlakami będzie można aktywnie wypocząć, program przewiduje też m.in. zwiedzanie Ołomuńca. Zapisy trwają do wtorku 24 lipca. Koszt 4- dniowej wycieczki to jedynie 40 złotych i ubezpieczenie! Zapraszamy do zapoznania się z programem.