50 prac z międzynarodowego pleneru

Data publikacji: 31 lipca 2012

9 sierpnia w Autorskiej Galerii Lokalnych Twórców w Restauracji „Kałamarz” odbędzie się wernisaż i wystawa poplenerowa Międzynarodowego Pleneru Artystyczny „Gmina Świerklaniec 2012”. W przedsięwzięciu udział wzięło 20 artystów z Polski, Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Belgii. W ramach pleneru powstało 50 prac w różnorakich technikach – od malarstwa olejnego i akrylowego poprzez rzeźbę i ceramikę, aż po decoupage. Tematem były atrakcje Gminy Świerklaniec. Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny.

W plenerze udział wzięli następujący artyści:

Polska:

W plenerze udział wzięli następujący artyści:

Polska:
Ireneusz Szymik – Kamienna Góra