Regaty kajakowe w Kaletach

Data publikacji: 2 sierpnia 2012

W najbliższą sobotę 11 sierpnia na zalewie Zielona (górny zbiornik) odbędą się otwarte regaty kajakowe o Puchar Burmistrza Miasta Kalety. Początek zawodów- godzina 10.00. Zawody rozegrane zostaną w czterech kategoriach: kobiety, mężczyźni (załogi dwuosobowe), mixt (załogi mieszane damsko- męskie) oraz zawody indywidualne jedynek kajakowych.

Regulamin już wkrótce na stronie www.kalety.pl. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu: 34 352 76 52. Można też zapisywać się osobiście w Urzędzie Miejskim w Kaletach (pokój 23 b). Warunkiem startu w zawodach jest ukończenie 18. roku życia.