Wystawa zdjęć w ArtParku

Data publikacji: 22 sierpnia 2012

W Galerii ArtPark w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach zwiedzać można wystawę zdjęć „Detale i barwy – park w Świerklańcu” Anny Kubik. Autorka jest absolwentką Instytutu Sztuki na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, oraz Policealnego Studium o specjalności Grafika komputerowa reklamowa i wydawnicza w Katowicach.

Maluje w technice akrylowej, ołówkiem, węglem, pastelami jednak ulubioną jej dziedziną jest fotografia, a także ceramika (mozaika ceramiczna). Tematem prac Anny Kubik głównie jest architektura i detale architektoniczne.
Pani Anna prowadzi również warsztaty artystyczne dla wszystkich grup wiekowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Świerklańcu.

Zdjęcia można oglądać do końca września. Wystawę zorganizował Wydział Strategii, Kultury, Promocji i Sportu Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach.